Čištění kanalizace

Když čištění kanalizace, tak od AQUA servis s.r.o. Čištění bytových odpadů. Typickým případem čištění bytových odpadů jsou ucpané odtoky WC, umyvadel, van či dřezů - odpadů z kuchyně. Čištění těchto odpadů

 provádíme ručně-mechanickými i strojními systémy. V případě mechanického zařízení se jedná o tzv. "mechanické pero" nebo-li elektrickou bubnovou čističku. Vyskytne-li se náročnější bytová havárie, máme k dispozici strojní zařízení, nejčastěji používaný elektrický stroj ROWO, který zajistí bezvadné fungování odpadů a odtoků WC, van, umyvadel a dřezů.

Průtočnost svodů těchto sanitárních zařízení je třeba mít neustále na paměti. Snažte se předejít bytovým haváriím svým včasným telefonátem. Volejte non-stop linku 603 214 533. Chráníte tak svůj majetek i sebe před vzniklými nepříjemnostmi.


Čištění stoupaček
Čištění odpadních stoupaček provádíme za pomoci mechanických nástrojů, především za použití mechanického pera . Stejně jako v případě bytových odpadů je třeba zamezit možným vzniklým haváriím, které mohou ohrozit nejen vás ale i vaše sousedy. Proto by měly být usazeniny v odpadních stoupačkách  kontrolovány pravidelně.

Čištění kanalizace
Nabízíme čištění kanalizace vodním paprskem "tlakovou vodou", nebo motorovou pružinou "rowo". Realizaci provádíme velmi rychle a kvalitně za slušné ceny. Čištění kanalizace provádíme od průměru 32mm až do průměru 600mm.

Kvalitní vybavení je klíčem k řešení profesionálního čištění kanalizace
K čištění kanalizace "ležaté" používáme vestavěné vysokotlaké soupravy, které se skládají z hnacího motoru, vysokotlakého čerpadla, hydraulického bubnu, vysokotlaké hadice a variabilních trysek. Kde dynamický proud vysokotlaké vody až 220 barů a 175 litrů za minutu pak působí na uvolnění problematického místa a tak dochází k následnému odtoku ucpávek a usazenin. Díky speciálním výměnným nástrojům a variaci příslušenství výměnných násadek trysek připevňující se na konec tlakové hadice, umožňují tlakové soupravě dostatečnou flexibilitu. Je tedy schopná dokonale se přizpůsobit terénu a konkrétnímu problému v ucpané kanalizaci. Čištění kanalizace lze také provádět současně s kamerovou prohlídkou, kde přesnost čištění, frézování, také (kořenů) je absolutně přesná.

Čištění kanalizace firma AQUA SERVIS s.r.o. provádí v Praze a okolí
•    v bytech
•    v činžovních domech
•    v rodinných domech
•    v restauračních zařízeních,
•    ve školách, školkách, jeslích,
•    ve stravovacích zařízeních,
•    na veřejných prostranstvích,
•    ve výrobních provozovnách a závodech,
•    v nemocnicích a bankách,
•    v komerčních prostorách,

Opravy kanalizace

Kvalitní bezvýkopové opravy kanalizace
Cílem naší práce je provést bez náročných demolicí či likvidací stavajících potrubí.

Kompletní opravy
•    revizních šachet,
•    dvorních vpustí,
•    uličních vpustí,
•    svislých domovních a dešťových svodů,
•    ležaté kanalizace,
•    domovních přípojek,

Rekonstrukce kanalizačních šachet protiabrazní a protikorozní úpravou jejich dna, opravou svislých stěn obvodového pláště šachet. Provádíme výměnu stupadel, ale i vstupních poklopů. Dodáváme a provádíme montáž zpětných klapek, hradítek, uzávěrů, čerpadel na dopadní vodu.

Revize kanalizace
Revize kanalizace TV kamerou umožňuje přesné určení stavu potrubí a kanalizace. Nahrávka záznamů na videokazetu, DVD či CD, vypracování zpráv a fotek dokládá kompletní zprávu o vzniklém stavu. Tato dokumentace tak slouží k dokonalé informovanosti o daném problému.

Plynařské a vodoinstalaterské práce
Provádíme  opravy a montáže plynu ,vody,a topení.Rádi by jsme Vás upozornili na systém BCG který úspěšně používáme při rekonstrukci  plynových stoupaček a rozvodů.Tento způsob nevyžaduje jakýkoliv zásah do zdiva a je naprosto nenáročný na přípravné práce.Doba rekonstrukce se snižuje o 80% než při klasických výměnách potrubí.

Více informací o poskytování služeb firmy Aqua servis s.r.o. neleznete na

http://www.cisteni-odpadu.cz 

 

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Vlastním družstevní byt, mohu o něj přijít?

Vlastníte-li nebo teprve hodláte koupit družstevní byt, je dobré vědět, na čem vás družstvo může nachytat.  Koupí družstevního bytu se nestáváte jeho přímým majitelem. Kupujete pouze takzvaný družstevní podíl.

Hydroizolace plochých střech a balkonů

Ploché střechy se  staly oblíbenou střešní konstrukcí u panelových domů. Dnes se stále častěji objevují i  u rodinných domků postavených ve funkcionalistickém či novodobém architektonickém stylu. Odklon

Péče o trávník v měsíci dubnu - seriál 2.část

Počasí nám napovídá, že zima by již měla být definitivně pryč a proto je na čase začít s údržbou trávníku. Po jarním oteplení – v průběhu dubna - je čas na vertikutaci a přihnojení trávníku.

Bojujete s vlhkostí? Bojujte s námi!

Vážení přátelé, rádi bychom Vám představili stavební firmu David Gorol, která sídlí v Liberci a Novém Boru. Nabízí své služby v oblasti stavebnictví a působí nejen v Libereckém a Ústeckém kraji, ale díky své flexibilitě

Měníte dodavatele energií?

Nedejte jen na výsledky cenových kalkulaček. Domácnosti i podnikatelé stále více využívají možnosti změnit dodavatele elektrické energie a plynu. Hlavním kritériem při porovnávání jednotlivých dodavatelů je pochopitelně  


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Jak postupovat když nedostanu vyúčtování fondu oprav v termínu stanoveném v zákoně? Irena Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, jsme SVJ o 23 bytech, kde je 16 bytů 3+1 a 7 bytů 2+1, které nemají lodžii. Lodžie je dle prohlášení vlastníka součástí bytu a není společnou částí (SVJ vzniklo v roce 2010). Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj