Čištění kanalizace

Když čištění kanalizace, tak od AQUA servis s.r.o. Čištění bytových odpadů. Typickým případem čištění bytových odpadů jsou ucpané odtoky WC, umyvadel, van či dřezů - odpadů z kuchyně. Čištění těchto odpadů

 provádíme ručně-mechanickými i strojními systémy. V případě mechanického zařízení se jedná o tzv. "mechanické pero" nebo-li elektrickou bubnovou čističku. Vyskytne-li se náročnější bytová havárie, máme k dispozici strojní zařízení, nejčastěji používaný elektrický stroj ROWO, který zajistí bezvadné fungování odpadů a odtoků WC, van, umyvadel a dřezů.

Průtočnost svodů těchto sanitárních zařízení je třeba mít neustále na paměti. Snažte se předejít bytovým haváriím svým včasným telefonátem. Volejte non-stop linku 603 214 533. Chráníte tak svůj majetek i sebe před vzniklými nepříjemnostmi.


Čištění stoupaček
Čištění odpadních stoupaček provádíme za pomoci mechanických nástrojů, především za použití mechanického pera . Stejně jako v případě bytových odpadů je třeba zamezit možným vzniklým haváriím, které mohou ohrozit nejen vás ale i vaše sousedy. Proto by měly být usazeniny v odpadních stoupačkách  kontrolovány pravidelně.

Čištění kanalizace
Nabízíme čištění kanalizace vodním paprskem "tlakovou vodou", nebo motorovou pružinou "rowo". Realizaci provádíme velmi rychle a kvalitně za slušné ceny. Čištění kanalizace provádíme od průměru 32mm až do průměru 600mm.

Kvalitní vybavení je klíčem k řešení profesionálního čištění kanalizace
K čištění kanalizace "ležaté" používáme vestavěné vysokotlaké soupravy, které se skládají z hnacího motoru, vysokotlakého čerpadla, hydraulického bubnu, vysokotlaké hadice a variabilních trysek. Kde dynamický proud vysokotlaké vody až 220 barů a 175 litrů za minutu pak působí na uvolnění problematického místa a tak dochází k následnému odtoku ucpávek a usazenin. Díky speciálním výměnným nástrojům a variaci příslušenství výměnných násadek trysek připevňující se na konec tlakové hadice, umožňují tlakové soupravě dostatečnou flexibilitu. Je tedy schopná dokonale se přizpůsobit terénu a konkrétnímu problému v ucpané kanalizaci. Čištění kanalizace lze také provádět současně s kamerovou prohlídkou, kde přesnost čištění, frézování, také (kořenů) je absolutně přesná.

Čištění kanalizace firma AQUA SERVIS s.r.o. provádí v Praze a okolí
•    v bytech
•    v činžovních domech
•    v rodinných domech
•    v restauračních zařízeních,
•    ve školách, školkách, jeslích,
•    ve stravovacích zařízeních,
•    na veřejných prostranstvích,
•    ve výrobních provozovnách a závodech,
•    v nemocnicích a bankách,
•    v komerčních prostorách,

Opravy kanalizace

Kvalitní bezvýkopové opravy kanalizace
Cílem naší práce je provést bez náročných demolicí či likvidací stavajících potrubí.

Kompletní opravy
•    revizních šachet,
•    dvorních vpustí,
•    uličních vpustí,
•    svislých domovních a dešťových svodů,
•    ležaté kanalizace,
•    domovních přípojek,

Rekonstrukce kanalizačních šachet protiabrazní a protikorozní úpravou jejich dna, opravou svislých stěn obvodového pláště šachet. Provádíme výměnu stupadel, ale i vstupních poklopů. Dodáváme a provádíme montáž zpětných klapek, hradítek, uzávěrů, čerpadel na dopadní vodu.

Revize kanalizace
Revize kanalizace TV kamerou umožňuje přesné určení stavu potrubí a kanalizace. Nahrávka záznamů na videokazetu, DVD či CD, vypracování zpráv a fotek dokládá kompletní zprávu o vzniklém stavu. Tato dokumentace tak slouží k dokonalé informovanosti o daném problému.

Plynařské a vodoinstalaterské práce
Provádíme  opravy a montáže plynu ,vody,a topení.Rádi by jsme Vás upozornili na systém BCG který úspěšně používáme při rekonstrukci  plynových stoupaček a rozvodů.Tento způsob nevyžaduje jakýkoliv zásah do zdiva a je naprosto nenáročný na přípravné práce.Doba rekonstrukce se snižuje o 80% než při klasických výměnách potrubí.

Více informací o poskytování služeb firmy Aqua servis s.r.o. neleznete na

http://www.cisteni-odpadu.cz 

 

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Systém MICHNO od HPI-CZ za akční cenu

Sádrokartonové desky teď namontujete systémem MICHNO od HPI-CZ za akční cenu. Vyhnout se montáži složité kovové konstrukce pro uchycení sádrokartonu a jiných desek umožňuje chytrý MICHNO SYSTEM od společnosti HPI-CZ.

Společenství vlastníků jednotek - co byste měli vědět

Vlastníte byt v domě, ve kterém existuje společenství vlastníků jednotek? Nebo budete kupovat byt v novém domě od developera? V domě, který je rozdělen na jednotlivé byty a nebytové prostory a společné části domu

Výtahy ThyssenKrupp

Každý z provozovatelů výtahů se dříve nebo později dostane do situace,  kdy  technický  stav  výtahu  bude  vyžadovat  částečnou nebo  úplnou modernizaci.  Je  zapotřebí  si uvědomit,  že  právě majitel nebo

Příspěvek na bydlení. Kdo má na něj nárok?

Říká se, že nejvíce peněz utratíme za jídlo. V poslední době se však čím dál tím výraznější položkou v rodinném rozpočtu stává samotné bydlení. Ať už je to placení nájmů, nebo stále se zvyšující se zálohy na energie.

Nová výzva NZÚ pro bytové domy odstartovala

Nová výzva NZU pro bytové domy odstartovala. Jaké jsou zkušenosti s žádostmi a proplácením?S nástupem nového roku se o slovo opět hlásí dotační program Nová zelená úsporám.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den! V našem družstevním panelovém domě, který je minimálně 20 let starý, se mají zasklívat lodžie a tyto náklady ve výši cca 50.000,- Kč/byt se mají hradit ze společného fondu oprav. Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, kde najdu vzor dokumentu "Smlouva o převodu družstevního podílu". Děkuji, Vedralová Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Za břízami 319
190 14 Praha 9 - Klánovice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj