Čištění kanalizace

Když čištění kanalizace, tak od AQUA servis s.r.o. Čištění bytových odpadů. Typickým případem čištění bytových odpadů jsou ucpané odtoky WC, umyvadel, van či dřezů - odpadů z kuchyně. Čištění těchto odpadů

 provádíme ručně-mechanickými i strojními systémy. V případě mechanického zařízení se jedná o tzv. "mechanické pero" nebo-li elektrickou bubnovou čističku. Vyskytne-li se náročnější bytová havárie, máme k dispozici strojní zařízení, nejčastěji používaný elektrický stroj ROWO, který zajistí bezvadné fungování odpadů a odtoků WC, van, umyvadel a dřezů.

Průtočnost svodů těchto sanitárních zařízení je třeba mít neustále na paměti. Snažte se předejít bytovým haváriím svým včasným telefonátem. Volejte non-stop linku 603 214 533. Chráníte tak svůj majetek i sebe před vzniklými nepříjemnostmi.


Čištění stoupaček
Čištění odpadních stoupaček provádíme za pomoci mechanických nástrojů, především za použití mechanického pera . Stejně jako v případě bytových odpadů je třeba zamezit možným vzniklým haváriím, které mohou ohrozit nejen vás ale i vaše sousedy. Proto by měly být usazeniny v odpadních stoupačkách  kontrolovány pravidelně.

Čištění kanalizace
Nabízíme čištění kanalizace vodním paprskem "tlakovou vodou", nebo motorovou pružinou "rowo". Realizaci provádíme velmi rychle a kvalitně za slušné ceny. Čištění kanalizace provádíme od průměru 32mm až do průměru 600mm.

Kvalitní vybavení je klíčem k řešení profesionálního čištění kanalizace
K čištění kanalizace "ležaté" používáme vestavěné vysokotlaké soupravy, které se skládají z hnacího motoru, vysokotlakého čerpadla, hydraulického bubnu, vysokotlaké hadice a variabilních trysek. Kde dynamický proud vysokotlaké vody až 220 barů a 175 litrů za minutu pak působí na uvolnění problematického místa a tak dochází k následnému odtoku ucpávek a usazenin. Díky speciálním výměnným nástrojům a variaci příslušenství výměnných násadek trysek připevňující se na konec tlakové hadice, umožňují tlakové soupravě dostatečnou flexibilitu. Je tedy schopná dokonale se přizpůsobit terénu a konkrétnímu problému v ucpané kanalizaci. Čištění kanalizace lze také provádět současně s kamerovou prohlídkou, kde přesnost čištění, frézování, také (kořenů) je absolutně přesná.

Čištění kanalizace firma AQUA SERVIS s.r.o. provádí v Praze a okolí
•    v bytech
•    v činžovních domech
•    v rodinných domech
•    v restauračních zařízeních,
•    ve školách, školkách, jeslích,
•    ve stravovacích zařízeních,
•    na veřejných prostranstvích,
•    ve výrobních provozovnách a závodech,
•    v nemocnicích a bankách,
•    v komerčních prostorách,

Opravy kanalizace

Kvalitní bezvýkopové opravy kanalizace
Cílem naší práce je provést bez náročných demolicí či likvidací stavajících potrubí.

Kompletní opravy
•    revizních šachet,
•    dvorních vpustí,
•    uličních vpustí,
•    svislých domovních a dešťových svodů,
•    ležaté kanalizace,
•    domovních přípojek,

Rekonstrukce kanalizačních šachet protiabrazní a protikorozní úpravou jejich dna, opravou svislých stěn obvodového pláště šachet. Provádíme výměnu stupadel, ale i vstupních poklopů. Dodáváme a provádíme montáž zpětných klapek, hradítek, uzávěrů, čerpadel na dopadní vodu.

Revize kanalizace
Revize kanalizace TV kamerou umožňuje přesné určení stavu potrubí a kanalizace. Nahrávka záznamů na videokazetu, DVD či CD, vypracování zpráv a fotek dokládá kompletní zprávu o vzniklém stavu. Tato dokumentace tak slouží k dokonalé informovanosti o daném problému.

Plynařské a vodoinstalaterské práce
Provádíme  opravy a montáže plynu ,vody,a topení.Rádi by jsme Vás upozornili na systém BCG který úspěšně používáme při rekonstrukci  plynových stoupaček a rozvodů.Tento způsob nevyžaduje jakýkoliv zásah do zdiva a je naprosto nenáročný na přípravné práce.Doba rekonstrukce se snižuje o 80% než při klasických výměnách potrubí.

Více informací o poskytování služeb firmy Aqua servis s.r.o. neleznete na

http://www.cisteni-odpadu.cz 

 

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Nově od HPI-CZ: Komplexní systém ochrany proti blesku

Tyče nastavené vstříc bleskům jsou dnes nezbytnou součástí střech. Systematická ochrana domů v podobě „hromosvodů“ dodá obyvatelům nejen pocit bezpečí, ale skutečně zabrání mnohým škodám způsobeným právě zásahem blesku.

Revitalizace bytového domu z pohledu požární bezpečnosti

Na fasádách panelových domů se z hlediska požární bezpečnosti vyskytuje několik choulostivých míst. Pokud plánujete zateplení panelového domu, který má osm nadzemních podlaží a více, je určitě zapotřebí počítat

Osobní vlastnictví: Pro a proti

Kdo by nesnil o vlastním bydlení? Asi každý by chtěl být svým pánem, vlastnit byt a svobodně se rozhodovat o tom, jak s ním bude nakládat. Osobní vlastnictví má jistě spoustu výhod, jenže může přinášet i negativa.

Požární ochrana v bytových domech

Povinnosti právnických a podnikajících fyzických osob jsou diferencovány podle míry požárního nebezpečí provozovaných činností. Dle zákona o požární ochraně se tedy provozované činnosti člení na činnosti:

V koupelně tapetou keramický obklad nenahradíte

Stěny koupelen obložené keramikou představují sice tradiční, ale v žádném případě nudné řešení. Škála barev, tvarů, motivů a formátů, od mozaik až po velkoformátové obklady, uspokojí i velmi specifické představy.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den, jako malé BD přemýšlíme o profesionálním předsedovi. Chtěl jsem se zeptat, zda působíte i v Brně a zda můžete v kostce naznačit, jak se to dělá? Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den , prosím o radu. Kupuji byt od města, 25.10.2016 jsem byt zaplatila a ihned předložila doklad o zaplacení na RK města. RK vložila na katastr naši smlouvu 27. 10. 2016, kdy byl byt zaplombován, a včera jsem obdržela už ... Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Za břízami 319
190 14 Praha 9 - Klánovice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj