Deratizace, dezisekce a desinfekce

logo ekogarantDeratizace, dezinsekce a desinfekce je odborná činnost, které předchází setkání s různými živočichy, kteří nejsou zrovna vítáni tam, kde bydlíme. Bohužel dnešní doba nahrává tomu, že myši, potkan, švábi, štěnice,

  blechy atd., mají o hodně jednodušší život. Především potkanům chutnají zbytky jídla, které nehospodárně vyhazujeme do odpadků a kanalizace.

V současné době se celá Evropa potýká s tzv. epidemií výskytu štěnic. Je to důsledek globalizace a cestování, paradoxně k nám štěnice byly importovány z civilizované západní Evropy a Ameriky, ale ani východ v tomto směru nezaostává.
Hubení tohoto broučka je velice problematické a v podstatě si s ním poradí pouze odborná firma, běžné přípravky prodávané v maloobchodní síti na likvidaci štěnic rozhodně nestačí.

Naše firma www.ekogarant.cz má v tomto směru velké zkušenosti a sami vnímáme, jak se štěnice vyskytuje v čím dál větší míře.Štěnice je především nepříjemná tím, že na člověku saje krev a to především v noci, kdy se spící člověk nemůžeme bránit. Ve většině případů zanechávají na těle člověka kousance od štěnic nepříjemné alergické reakce.V tomto případě nastává situace kdy je nutno zvednout telefon a vytočit tel. číslo 296 554676 nebo 602343331 a objednat si zásah proti štěnicím.

Důležitou součástí dezinfekčního zásahu je nutná spolupráce nájemníka bytu. Především je nutno:
- sklidit ložní prádlo-to následně vyprat na co nejvyšší teplotu a vyžehlit
- nadzvednout matrace, rozprostřít deku
- odtáhnout skříně a postele od zdí
- vyklidit veškeré úložné prostory a textil opět ošetřit vypráním a vyžehlením

Následně přichází chemický zásah specializované firmy, kdy cca po 30 minutách je možno vrátit se do ošetřených prostor,vyvětrat a běžně obývat ošetřený byt.

V některých případech je nutno přistoupit i k razantním opatřením, jako je strhání tapet nebo dřevěného obložení, likvidace napadené postele a matrace nebo i jiného nábytku v ložnici. Toto přichází v úvahu, kdy likvidace štěnic není dlouhodobě řešena a výskyt je tak značný, že nelze na likvidaci štěnic použít pouze chemii.
Pro boj se všemi škůdci je vždy důležité zjistit, jak se u nás objevili, ve mnoha případech je nutno provést zásah v celém domě aby účinek nebyl krátkodobý, ale definitivní.
V každém případě se obracejte na profesionály, řešení je rychlé a mnohdy levnější než opakované zásahy sprejem z drogerie.

www.ekogarant.cz

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Plastová okna

Výběr správných oken není radno podcenit. Správná okna by Vám měla být schopna zajistit potřebný komfort desítky let. Nároky zákazníků se stále zvyšují, okna musí mít dokonalou tepelnou izolaci a musí eliminovat okolní hluk.

Pojištění majetku aneb jak se vyznat v nabídce

Povodeň, v našich končinách téměř každoroční záležitost. Stačí chvíle a Váš majetek může být nenávratně poničen a Vy musíte začít budovat Váš domov téměř od začátku. Stejně lehce může dojít k požáru či výbuchu.

Viessmann

Skupina Viessmann Group je jedním z předních mezinárodních výrobců systémů tepelné techniky. Rodinnou firmu, která byla založena roku 1917, vede správní rada, které předsedá jednající společník 

Péče o trávník v měsíci dubnu - seriál 2.část

Počasí nám napovídá, že zima by již měla být definitivně pryč a proto je na čase začít s údržbou trávníku. Po jarním oteplení – v průběhu dubna - je čas na vertikutaci a přihnojení trávníku.

Fenomén sálání... Aneb: co se ve škole nedozvíte... 2.díl

Díl 2. - Okna a skla. Standardními okny utíká téměř vždy více tepla, než zateplenou zdí. Obecně lze říct, že běžným oknem (trojsklo) vč. rámu je prostup tepla asi 3x větší, než u zateplené zdi.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den, jsme SVJ a jeden majitel bytu má ve sklepních místnostech sklad velmi velkého množství dřeva na výrobu nábytku, který zde vyrábí ve velkém a prodává bez koncese, tedy načerno. Co s tím dělat? Celý dotaz
Dotaz: Jakým způsobem lze převést část společných prostor za účelem přestavby k bytu v osobním vlastnictví v rámci Společenství vlastníků? Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Za břízami 319
190 14 Praha 9 - Klánovice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj