Kouzlo klientských slevových karet

Poslední dobou se klientské věrnostní programy množí jako houby po dešti. Mnoho firem z různých segmentů trhu se snaží poskytovat sým klientům další výhody a jedním z nich jsou právě klientské karty.


Klientské věrnostní programy znamenají pro klienty nejenom možnost dosáhnout celkově nižších cen, ale zároveň jsou i známkou toho, že zákazník není pro danou firmou pouze zdrojem krátkodobého výdělku. Věrnostní programy signalizují snahu navázat s klientem dlouhodobou spolupráci. Pro zákazníky to přináší nejenom možnost využití slev a partnerských programů, ale také snahu firem o dlouhodobou spokojenost zákazníků s poskytovanými  službami.

Společnost Svět interiérů s.r.o. začala poskytovat svým zákazníků Klientské věrnostní karty, které slouží k čerpání slev při využití služeb Světa interiérů. Slevy se pohybují v rozmezí 3 -10% z celkového objemu zakázky a jsou odstupňovány podle celkového objemu již realizovaných zakázek u společnosti Svět interiérů s.r.o.


Úžasnou vlastností těchto karet je, že jsou volně přenosné. Takže výhod a slev z klientských karet mohou zákazníci využívat společně se svou rodinou, příbuznými nebo i se svými přáteli. Tímto společným používáním karet je možné jednoduše dosáhnout vyšší úrovně slevy a tím pádem i velmi zajímavých úspor při řešení rekonstrukcí koupelen, bytových jader a kuchyní nebo využití dalších služeb.

Do budoucna bude také možné využít Klientské karty pro čerpání dalších slev u partnerů Světa interiérů.

www.svetinterieru.cz

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Vyúčtování služeb, víte jak na to?

Službami spojenými s bydlením běžně označujeme plnění poskytovaná s užíváním bytu, která jsou uvedena ve zvláštních ustanoveních o nájmu bytu - §§ 696 až 699, pod názvem - Nájemné a úhrada za plnění

POZOR NA NOVÉ STANOVY DRUŽSTVA

Při navrhování nových stanov často představenstva (i výbory společenství) málo dbají na vyrovnanost práv představenstva (výboru společenství) a řadových družstevníků (vlastníků jednotek).

Fixní vs. variabilní sazby hypoték. Bilance po 4 letech

Po čtyřech letech od startu Převratné hypotéky opět bilancujeme, jak jsou na tom klienti, kteří tehdy dali přednost variabilní sazbě v porovnání s klienty s tříletou fixací. Rozdíl v tuto chvíli činí více než 60 000 Kč. 

Dopady zateplení na vytápění

Plánujete zateplit váš objekt? Jeden z nejdůležitějších důvodů proč se provádí zateplení objektu je úspora nákladů za vytápění. Ale přitom jen málo projektů počítá i s dopady na vytápění objektu.

Využití osluněné fasády (teplo) v zimě + rekuperace

Před několika dny jsem sledoval termické stoupání teplého vzduchu po fasádě. Vzduch se vlnil, jako nad ohněm a rychle stoupal. A je to logické. Osluněná fasáda byla na dotek slušně teplá.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Jako manželé máme byt ve společném osobním vlastnictví. Chtěli bychom jej přepsat pouze na jednoho z nás. Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den, jsem majitel bytové jednotky a během posledních 3 let, co bydlím v zakoupeném bytě, mi výbor SVJ nedodal klíče od společných nebytových prostor - například kolárny atd. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Za břízami 319
190 14 Praha 9 - Klánovice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj