Zkrášlete si své bydlení BIO KRBEM

Fascinující plameny a elegantní design! Otevřený krb v místnosti bez kouře je pro mnoho lidí ztělesněním pohody, ale ne každý má prostor a možnost pořídit si pravý krb na dřevo. Zvláště lidé, kteří žijí v pronájmu nebo


v bytě, si nemohou dovolit nainstalovat krb s odtahem do komína, což je drahé a vyžaduje to komín, který v případě stěhování nejde brát s sebou.Řešení nabízí krb na biolíh, který je v posledních letech stále více populární, protože jeho výhody jsou velké. Dá se s ním snadno manipulovat a díky své malé hloubce nezabírá moc místa. Biokrby si můžete postavit kdekoliv, a pokud nejsou instalovány napevno, dají se přenášet z místnosti do místnosti.

Tepelný výkon je slabý, ale dekorativní efekt je silný. S 3-5 watty výkonu mohou být zdrojem tepla v malých místnostech, alespoň v přechodném období.


Biolíh (líh z cukrové řepy) je 100% přírodní produkt, hoří zcela bez kouře a zápachu. Biokrby nepotřebují komín, vytváří se pouze vodní pára a oxid uhličitý (což odpovídá emisím cca 3 svíčky). Biolíh je považován za jeden z tzv. obnovitelných zdrojů energie, protože se při jeho spalování uvolňuje stejné množství oxidu uhličitého do ovzduší, jako uvolňují rostliny, ze kterých se vyrábí. Bilance CO2 je tedy neutrální. Ethanol se dá vyrobit i chemicky, ale takový nemá potřebnou kvalitu pro hoření v interiéru.

Díky BIO KRBU můžete dostat kouzlo otevřeného ohně i tam, kde to s klasickým krbem není možné.

BIO KRBY jsou jednoduché, moderní, funkční a můžete je umístit prakticky kamkoli si budete přát. Jsou různé typy: stolní, přenosné, nástěnné; množství tvarů, provedení a designů. BIO KRBY nekouří, nelétají z nich jiskry, nemusíte pro jejich provoz nosit dříví, nepotřebují komín, prostě Vás nijak neomezují. Postrádají pouze praskání. Do našich BIO KRBŮ jednoduše nalijete biopalivo (bioethanol), zapálíte a ihned můžete začít topit. U řady typů lze nastavit výšku plamene, spotřebu a odvod tepla podle svých vlastních potřeb.

Jako příslušenství k BIO KRBŮM je možno dodat dekorační klacky, které Vašemu bio krbu dodají přirozený vzhled hořícího ohně i díky tomu, že je vzhled upraven tak, že jsou klacky z části ohořelé. Jsou oblíbeným produktem, ke krbům se často používají. Mají kvalitní provedení a velmi reálný vzhled. Nebo dekorační keramická polínka, šišky či kameny.


Pokud zvažujete osobní prohlídku tohoto moderního topidla, neváhejte nás kontaktovat či osobně navštívit v naší prodejně v Napajedlech, na ulici Svatoplukova 1282. Těšíme se na Vaši návštěvu.

www.interierynapajedla.cz/biokrby

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Dřevěná okna - vhodná do bytu i rodinného domu

Rekonstruujete byt nebo stavíte rodinný domek? Prvek, který významným způsobem ovlivní kvalitu exteriéru i interiéru, jsou okna – jejich konstrukce a použitý materiál.

Osvětlení společných prostor s LED technologií

Efektivní a bezproblémové osvětlení společných prostor je snem každého, kdo má zkušenosti s wolframovými, ale i kompaktními, tzv. úspornými žárovkami s minimální možností reklamace.

Spoluvlastnictví. Co dělat, když dohoda nepřipadá v úvahu?

Při nakládání s věcí ve společném vlastnictví by se mělo v ideálním případě vycházet s dohody mezi všemi spoluvlastníky. Co když vůle ke společné dohodě chybí a dohoda nepřipadá v úvahu? Potom nezbývá,

Pronájem bytu vs. podnájem - v čem je rozdíl?

Pronájmy a podnájmy bytů jsou velmi podstatně odlišné instituty přenechání bytu k dočasnému bydlení. Pronájmy a podnájmy bytů jsou sjednávány jak ve vlastnických, tak i družstevních bytech.

Netopte pánu bohu do oken, zateplete strop a ušetřete!

Teplo stoupá vzhůru, a tak kromě oken jsou právě střechy místem, kudy letí nejvíce peněz do oblak. Je to až polovina veškerého tepla. Každý majitel domu by určitě rád znal způsob, jak ušetřit až 30% nákladů za topení.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dne 30.6.2012 končí výboru BD třileté funkční období od založení BD.Je nutné při volbě nového výboru svolat členskou schůzi za účasti notáře nebo stačí, že nový výbor zvolí členská schůze nadpoloviční většinou ... Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den,mám několik dotazů ohledně současného fungování BD a SVJ. Bydlím v domě, který byl po privatizaci městem převeden na BD, nyní je část bytových jednotek již převedena do OV - z 12 zkolaudovaných jednotek (jeden ... Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Za břízami 319
190 14 Praha 9 - Klánovice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj