Zkrášlete si své bydlení BIO KRBEM

Fascinující plameny a elegantní design! Otevřený krb v místnosti bez kouře je pro mnoho lidí ztělesněním pohody, ale ne každý má prostor a možnost pořídit si pravý krb na dřevo. Zvláště lidé, kteří žijí v pronájmu nebo


v bytě, si nemohou dovolit nainstalovat krb s odtahem do komína, což je drahé a vyžaduje to komín, který v případě stěhování nejde brát s sebou.Řešení nabízí krb na biolíh, který je v posledních letech stále více populární, protože jeho výhody jsou velké. Dá se s ním snadno manipulovat a díky své malé hloubce nezabírá moc místa. Biokrby si můžete postavit kdekoliv, a pokud nejsou instalovány napevno, dají se přenášet z místnosti do místnosti.

Tepelný výkon je slabý, ale dekorativní efekt je silný. S 3-5 watty výkonu mohou být zdrojem tepla v malých místnostech, alespoň v přechodném období.


Biolíh (líh z cukrové řepy) je 100% přírodní produkt, hoří zcela bez kouře a zápachu. Biokrby nepotřebují komín, vytváří se pouze vodní pára a oxid uhličitý (což odpovídá emisím cca 3 svíčky). Biolíh je považován za jeden z tzv. obnovitelných zdrojů energie, protože se při jeho spalování uvolňuje stejné množství oxidu uhličitého do ovzduší, jako uvolňují rostliny, ze kterých se vyrábí. Bilance CO2 je tedy neutrální. Ethanol se dá vyrobit i chemicky, ale takový nemá potřebnou kvalitu pro hoření v interiéru.

Díky BIO KRBU můžete dostat kouzlo otevřeného ohně i tam, kde to s klasickým krbem není možné.

BIO KRBY jsou jednoduché, moderní, funkční a můžete je umístit prakticky kamkoli si budete přát. Jsou různé typy: stolní, přenosné, nástěnné; množství tvarů, provedení a designů. BIO KRBY nekouří, nelétají z nich jiskry, nemusíte pro jejich provoz nosit dříví, nepotřebují komín, prostě Vás nijak neomezují. Postrádají pouze praskání. Do našich BIO KRBŮ jednoduše nalijete biopalivo (bioethanol), zapálíte a ihned můžete začít topit. U řady typů lze nastavit výšku plamene, spotřebu a odvod tepla podle svých vlastních potřeb.

Jako příslušenství k BIO KRBŮM je možno dodat dekorační klacky, které Vašemu bio krbu dodají přirozený vzhled hořícího ohně i díky tomu, že je vzhled upraven tak, že jsou klacky z části ohořelé. Jsou oblíbeným produktem, ke krbům se často používají. Mají kvalitní provedení a velmi reálný vzhled. Nebo dekorační keramická polínka, šišky či kameny.


Pokud zvažujete osobní prohlídku tohoto moderního topidla, neváhejte nás kontaktovat či osobně navštívit v naší prodejně v Napajedlech, na ulici Svatoplukova 1282. Těšíme se na Vaši návštěvu.

www.interierynapajedla.cz/biokrby

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Nepřetržité větrání zdarma – to jsou turbowenty

U nových staveb i rekonstrukcí je vetšinou hlavním cílem nejnižší spotřeba tepla, která se vedle zateplení řeší i utěsněním oken a vchodových dveří. S tím ale vzniká potřeba nepřetržitého zásobování čerstvým vzduchem.

Neoprávněná žádost rejstříku společenství na dokumenty potřebné k zápisu společenství

Po námi provedených převodech všech bytových jednotek družstva na konci loňského roku, jsme podali návrh na zápis založeného společenství do rejstříku.

V Británii 20 % hypoték tvoří úvěry na koupi a další pronájem

Hypotéky jsou v Británii nejlevnější v historii. Podobně jako v České republice prochází tamní trh obdobím ekonomického oživení a suma sjednaných hypoték v červnu vyšplhala na 20,5 miliardy liber, což je nejvíce od skončení hypoteční krize.

Ochrana fasády proti graffiti

Přípravky anti-graffiti pro snadné odstranění nápisů a kreseb bez následků, nástřik proti „pavučinkám",  které se objevují na nových fasádách, povrchů z kamene, betonu, cihel a tašek od mechů a řas atd.

Couhousing – současný trend v bydlení

Klidné soužití, příjemné sousedské vztahy nebo finanční úspora. Mladí lidé více preferují komornější způsob bydlení. Obrovské komplexy novostaveb, vystavených v 90. letech, už je nelákají. Současný trend v bydlení


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Pronajímám rodinný dům, nájemné je 6 000,-Kč, nájemné je mi placeno v částce 4000,-Kč  v hotovosti a zbylá část 2000,- Kč je mi odvedena nájemcem v podobě práce na opravách a údržbě nemovitosti. Pro přiznání ... Celý dotaz
Dotaz: V našem SVJ je 33 bytů, z nichž ještě 6 nebytových jednotek je ve vlastnictví družstva, a tak vedle sebe existují dva samostatné právní subjekty. Každý subjekt hospodaří podle svých zákonů. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Štětínská 344/32
181 00 Praha 8 - Bohnice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj