NÁBYTEK (JAKO) MALOVANÝ

Také byste si rádi pořídili do domácnosti nějaký originální kousek nábytku, ale nejste si jistí, jak vám bude ladit s interiérem a zda se vám bude líbit i ve skutečnosti, nejen na fotce v e-shopu? 

Vyzkoušejte portál www.svetpokladu.cz, který nabízí nádherný starožitný nábytek, malovaný a solitérní nábytek či dobové doplňky, a to vše s možností nákupu na zkoušku. Vybraný nábytek vám bezplatně dovezou až domů a je jen na vás, zda se rozhodnete si ho koupit, či nikoliv. Kromě již vyrobených kousků si na portále www.svetpokladu.cz můžete objednat také nábytek na míru, či si nechat kompletně vybavit interiér.

Kvalitní zpracování, poctivé řemeslo, výjimečnost nesériového nábytku - právě to nás i v dnešní moderní době uchvacuje na dobovém nábytku. Ať už toužíme po ojedinělém kousku, který by ozvláštnil náš moderní interiér, či plánujeme úpravu pokoje do historického stylu, na portále www.svetpokladu.cz si rozhodně vybere každý. Nabídka čítá více než tisíc kusů originálů a reprodukcí uměleckého starožitného nábytku, zámecký stylový nábytek, ale také ručně malovaný nábytek, solitérní nábytek i nábytek ve stylu Provence nebo doplňky a obrazy. Na zakázku je navíc možné nechat si vyrobit například kuchyň, okna a dveře.

„Internetový obchod Svět pokladů je prostor, kde náš nábytek bydlí. Není to ani prodejna, ani showroom, není uzpůsoben na návštěvy. Zákazníci po celém světě mají k dispozici internetový katalog a z něj vybírají. Všechno jim rádi bezplatně dovezeme až domů, a pokud to nebude ono, zase si zboží odvezeme,“ vysvětluje pan Ing. Milan Matějka, zástupce firmy Bohemian Castles a.s. provozující svetpokladu.cz, a dodává: „Vyrábíme také nábytek na míru dle přání zákazníka
a realizovali jsme zakázky na vybavení několika zámků, hotelů či obchodů u nás i v zahraničí.“


Několik ukázek nábytku:


Komoda v rokokovém stylu z masivního dřeva
- ručně vyrobená replika, kování a ozdoby odlity z mosazi a ručně cizelovány, povrch je lakován a opraven pomocí ručně nanášené patiny.

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 4.900 Kč.

Kolíbka Hajej, dadej
… jako v pohádce si budete připadat při houpání svého děťátka v této dřevěné kolíbce. Originální kolébka z počátku 20. století ozdobená malbou s květinovým vzorem, po celkové restaurátorské opravě, povrchová úprava ekologickým lakem.

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 7.100Kč.
Když jsem já vojákoval
- dvoudveřová šatní skříň, originál, umělecká malba s motivem vojáků, ruční oprava pomocí klasických technologií, povrch opatřen ručně nanesenou patinou.

K dostání na  www.svetpokladu.cz za cenu 27.600 Kč.

Dáma při těle
- replika komody z období Ludvíka XV., s  mramorovou deskou, bohatě vykládaná květinovým motivem. Kování a ozdoby jsou z leštěného a zlaceného bronzu. Replika je vyrobena z masivního dřeva, ručně  původní technologií. Dýhování kořenicí, madla a ozdoby jsou odlity z bronzu a cizelovány.

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 39.000 Kč.
Klenutá skříň
– originální jedno dveřová skříň z počátku 20. století, opravena pomocí klasických technologií a opatřena novou malbou s patinou.

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 16.500 Kč.

 Babiččin trůn
– replika starožitné lavice s truhlou. Ruční výroba pomocí klasických technologií. Povrch opatřen novou ornamentální malbou a ručně provedenou patinou.

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 13.600 Kč.
Malovaná komoda ze série "Le Florac"
– originální komoda z počátku 20. století ze série Le Florac, ručně opravená pomocí klasických technologií a opatřena novou malbou s patinou.

K dostání na www.svetpokladu.cz za cenu 14.200 Kč.

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Svět dokonalých oken a dveří dokořán

Svět dokonalých oken a dveří dokořán. Firma A-OKNA s.r.o. je ryze českou společností, zabývající se výrobou plastových oken a dveří. Doplňkovým výrobním programem jsou také tvarově a konstrukčně

Nátěr plechové střechy

Zrezivělou střechu plechové haly jsme doslova zachránili. Střechu o rozloze cca 1 340 m2 nám majitel předal prorezlou a dlouho neošetřovanou. Za měsíc a půl byla jako nová.

Měníte dodavatele energií?

Nedejte jen na výsledky cenových kalkulaček. Domácnosti i podnikatelé stále více využívají možnosti změnit dodavatele elektrické energie a plynu. Hlavním kritériem při porovnávání jednotlivých dodavatelů je pochopitelně  

Pronájem družstevního bytu. Jak na to?

Vlastnictví bytu, který sami nemáte v úmyslu obývat, se stává možností pro přivýdělek. Z pronájmu může mít vlastník pravidelný měsíční příjem, stačí nalézt slušného nájemníka a sepsat nájemní smlouvu.

V Praze je lepší dostupnost bydlení než v Bratislavě

Hypoteční sazby přestaly klesat, ceny bytů rostou. Průměrná česká domácnost nyní vynaloží na splátku hypotéky zhruba 1/3 svých čistých příjmů a pokud se chce obejít bez hypotéky, vyjde jí pořízení bytu na


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Vážení, mám dotaz, který se týká plné moci. Zatím jsme ještě členové družstva. Představenstvo neuznává obecnou plnou moc, ve které je jen uvedeno, že: Celý dotaz
Dotaz: V našem SVJ je 33 bytů, z nichž ještě 6 nebytových jednotek je ve vlastnictví družstva, a tak vedle sebe existují dva samostatné právní subjekty. Každý subjekt hospodaří podle svých zákonů. Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Za břízami 319
190 14 Praha 9 - Klánovice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj