Profesionální předseda SVJ v Praze

Patříte také mezi Společenství vlastníků jednotek (SVJ), která se dlouhodobě potýkají s různými problémy ohledně volby členů, nebo obsazením funkce předsedy?  Míváte ve vašem SVJ potíže s efektivním hospodařením a nedokážete dlouhodobě plánovat stabilní rozpočty? Dělají vám starosti možné škody způsobené třetím stranám následkem vašeho špatného vedení SVJ? Nemějte obavy. Pražská společnost PPM, a.s. za vás vše profesionálně, snadno a rychle vyřeší.


Profesionální předseda SVJ v Praze

Chybí vašemu Společenství vlastníků jednotek (SVJ) člověk, který je ochotný plně převzít funkci jeho předsedy?  V pražské PPM, a.s. vám nabízíme výhodné a dlouhodobé řešení. Náš profesionální předseda SVJ v Praze za vás zcela převezme veškeré povinnosti a zbaví vás stresu, starostí i odpovědnosti za případné škody způsobené třetím stranám.  Dosazený odborník se rovněž ujme psychicky náročné pozice, která je obvykle spojována s kritikou a stresem, který plyne z nutnosti pohotového řešení všech vzniklých situací spojených se SVJ. Profesionální předseda SVJ zároveň vyhoví vysokým nárokům na kvalifikaci, disponuje potřebnými zkušenostmi a má bohaté odborné znalosti, které jsou ke správnému vykonávání této funkce nutné.

Hladký přechod vašeho SVJ k PPM

Pro hladký a rychlý přechod vašeho SVJ k PPM, a.s. musíte předem zajistit několik nutných kroků. V první řadě je potřeba lehce upravit stanovy. Aby bylo možno zvolit na pozici předsedy SVJ fyzickou nebo právnickou osobu, která není v domě vlastníkem žádné bytové jednotky. Poté se ustaví kontrolní komise. Ta bude pravidelně dohlížet na hospodaření společenství a počínání nově dosazeného profesionálního předsedy SVJ. Pak už jen svoláte valné shromáždění, na kterém se odsouhlasí změny ve stanovách, proběhne volba kontrolní komise a dojde k oficiálnímu přijetí našeho profesionálního předsedy SVJ. Vaše SVJ má rovněž možnost ve stanovách posílit pravomoce kontrolní komise a zmocnit ji například ke svolání shromáždění nebo odvolání našeho profesionálního předsedy z funkce.

PPM, a.s.

Jsme renomovaná společnost PPM, a.s, která působí v Praze a blízkém okolí. Platíme za předního poskytovatele komplexních služeb v oblasti správy bytových a nebytových staveb v Praze. Na realitním trhu se tak úspěšně pohybujeme již od počátku 90. let. Naším cílem je především skvělý servis a vysoce nadstandardní klientské služby.

Díky nejmodernějším nástrojům, jako je například Elektronický Domovní Asistent (EDA) nebo naše propracovaná klientská zóna, vám vždy poskytneme cenné rady a odborné informace týkající se výluk nebo oprav. Jako jedni z mála firem na trhu jsme také pojištěni proti škodám způsobeným třetím osobám. A to až do výše 50 milionů Kč.

Zvolte pomoc odborníků, přidejte se k nám a přejděte pod PPM, a.s.

DISKUZE

DALŠÍ ČLÁNKY

Osvěžte svou kuchyň novými dvířky, vybírejte z 79 dezénů!

GRENA dodá vaší kuchyni zcela novou tvář, a to bez vysokých nákladů a stavebních úprav. Okoukaná, nemoderní, v horším případě i oprýskaná nebo odřená dvířka v kuchyni - to je realita mnoha domácností, ať už se jedná o zastaralé vybavení panelákových bytů,

Na co si dát v kupní smlouvě na nemovitost pozor

Doporučujeme věnovat mimořádně velkou pozornost návrhu kupní smlouvy nemovitosti. Ať již jde o návrh původního vlastníka nebo realitní kanceláře. Nový občanský zákon značně změnil pojem nemovitost. Zejména smlouva o prodeji vlastnického bytu má mnohá nečekaná úskalí.

Řešíme fasádu

Opravili jste svoji chalupu či chatu a řešíte co s fasádou? Tak právě pro Vás budou následující řádky. Snad Vám ve Vašem rozhodnutí budou nápomocny. Každý ví, že fasáda utváří charakter domu, je výtvarným prvkem,

Pronájem družstevního bytu. Jak na to?

Vlastnictví bytu, který sami nemáte v úmyslu obývat, se stává možností pro přivýdělek. Z pronájmu může mít vlastník pravidelný měsíční příjem, stačí nalézt slušného nájemníka a sepsat nájemní smlouvu.

Pojištění domácnosti - na co si dát pozor

Smlouva o pojištění domácnosti má mnohá úskalí, na která v článku upozorňujeme. Jde jak o dobrou přípravu smlouvy s rozmyšlením skutečných potřeb pojištění, tak i pojistných rizik.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dotaz: Dobrý den, jsem majitel bytové jednotky a během posledních 3 let, co bydlím v zakoupeném bytě, mi výbor SVJ nedodal klíče od společných nebytových prostor - například kolárny atd. Celý dotaz
Dotaz: Dobrý den,prosila bych o radu v daňové oblasti. Jsme malé bytové družstvo, které v r.2005 privatizovalo bytový dům  města Brna. Nyní budeme převádět byty do osobního vlastnictví. Slyšela jsem, že budeme povinni zaplatit - ... Celý dotaz

NAPIŠTE NÁM

Adresa:
Obyvatele.cz
Za břízami 319
190 14 Praha 9 - Klánovice

E-mail: info@obyvatele.cz
IČ: 28498003
DIČ: CZ28498003

O NÁS

Obyvatelé.cz jsou prvním specializovaným portálem pro bytové domy.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí z našeho okolí bydlících v bytových domech. Před jeho vznikem neexistoval papírový magazín, ani online služba, která by cíleně pomáhala komunikaci v bytových domech.

partner projektu
partner projektu partner projektu partner projektu


O projektu   Smluvní ujednání   Obchodní podmínky   Kontakt   SEO   Grafika   © Obyvatelé.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Vyberte region kliknutím na mapu nebo výběrem z rolítka
a odešlete formulář

výběr regionu
Zavřít
Praha Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj